PROGRAM

After párty

Po skončení hlavnej show pokračujeme After party až do polnoci pre všetkých hostí so sprievodným programov a občerstvením:

Rautové pohostenie
Rautové pohostenie
Fotenie sa s účinkujúcimi
Fotenie sa s účinkujúcimi
JM Vinárstvo Doľany
JM Vinárstvo Doľany
Peter Bažík
Peter Bažík
Pivo Lobkowicz
Pivo Lobkowicz
Hudba a zábava
Hudba a zábava
Predaj kalendára 2019
Predaj kalendára 2019
Kúzelník Peter Šesták
Kúzelník Peter Šesták

Fotky z predošlých ročníkov podujatia

Vstupenky kúpite na TICKETPORTAL

BODY ART SHOW event na FB

Program Body Art Show 2018 

Body Art Show je prehliadkou umenia maľovania na telo, ktorá zostala v našom regióne zatiaľ neprekonanou. Nahé telá odeté iba do pestrých farieb sa publiku predstavia v strhujúcom príbehu, prerývanom živými speváckymi vystúpeniami Jána Slezáka, Lenky Machciníkovej, Sisy Sklovskej a Petra Bažíka.

I tento rok sme posunuli hranice šou ďalej. Môžete sa tešiť na ešte väčší počet účinkujúcich, komplexnejšiu choreografiu, prepracovanejší stage design a náročnejšie maľby bodypainterov. Téma aktuálneho ročníka "Cesta časom" je výpravným teátrom, príbehom človeka plného frustrácie z dnešnej doby, do čias plných mýtov a legiend s cieľom zistiť, kedy sa stali ľudia takými, akými sú dnes.

Telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu, predvedú publiku najlepší slovenskí a zahraniční bodypainteri pod vedením známej bodypainterky Marty Gejdošovej, prezidentky Asociácie Bodypainterov Slovenska.

Diváci sa môžu tešiť aj na módnu prehliadku módneho domu LOMBARDI Fashion House, ktorého modely predvedú známe tváre slovenského showbiznisu: Erika Barkolová, Juraj Bača, Patrik Herman, Martin Kaprálik, Michaela Kapráliková, Norika Krchňáková, Dominika Richterová, Noro Mesároš, Silvia Šuvadová, Milo Kráľ, Martina Comisso, Dominika Šuger, Ivana Kučerová, René Štúr, Vratko Sirági, Barbora Švidraňová, Andrea Benická a ďalší.

Večerom bude sprevádzať moderátorská dvojica Andrea Paulinyová a Vlado Voštinár.

Vyvrcholením podujatia bude, slávnostný krst výnimočného Bodypainting kalendára na rok 2019, autorky Marty Gejdošovej. Výťažok z predaja kalendára, ako aj z celej akcie, venujeme organizácii Ružová stužka n.f., na podporu prevencie rakoviny prsníka.

Po skončení hlavnej šou pokračujeme všetci (diváci aj účinkujúci) na spoločnej After párty. Pripravené je rautové občerstvenie s malokarpatskými vínami od JM Vinárstvo Doľany a českým pivom Lobkowicz. V neformálnom prostredí bude možné stretnúť sa a odfotografovať s účinkujúcimi a namaľovanými modelkami. O hudobný sprievod a dobrú náladu sa postará víťaz X-faktor 2014 Peter Bažík, kúzelník Peter Šesták a bubnová show Jamadan.

Nenechajte si ujsť tento nevšedný večer. Užite si program na vysokej spoločenskej a umeleckej úrovni od 19:00 hod až do polnoci. Stanete sa účastníkmi šou, ktorá je svetovou raritou a svojou účasťou na nej podporíte aj dobrú vec.

Dress code: Classy

Lístky na BODY ART SHOW (Show + After párty) sú v obmedzenom počte v predaji v sieti TICKETPORTAL