MY SME BODY ART SHOW

Za projektom BODY ART SHOW je úsilie cca 90 ľudí - organizátorov, umelcov, účinkujúcich a ešte mnohých ďalších pomocníkov, ktorí sa naprieč rokmi striedajú. Tento kolos ťahá vpred niekoľko skúsených a talentovaných osobností.

SHARMANT s.r.o.

Hlavný organizátor a výhradný vlastník práv na organizovanie podujatia BODY ART SHOW a majiteľ značky BODY ART SHOW®.
• Od roku 2006 realizujú spoločenské a firemné eventy na kľúč pre klientov.
• Vlastné programové produkty: Bodypainting, Airbrush Tattoo, Mobilný salón krásy SHARMANT, Roach Race - preteky švábov, BODY ART Exhibition a GATSBY party.

www.sharmant.eu 

Marta Gejdošová

Autorka a umelecká vedúca projektu BODY ART SHOW.  Profesionálna vizážistka a bodypainterka, majiteľka salónu krásy SHARMANT studio

Je členom prestížnej World Bodypainting Association, prezidentkou Asociácie Bodypainterov Slovenska a
majsterkou Slovenska v maľovaní na telo 2016
Na majstrovstvách sveta WBF 2017 získala 5.miesto v Bodypainting Open Category. 

www.bodyart.sk

www.sharmant.sk 

fb: Marta Gejdoshova

Michael Sharmant

Režisér a scenárista projektu BODY ART SHOW od roku 2016.• Absolvoval Directing & Film Making na London Film Academy. Držiteľ ocenenia Zlatá klapka 2017 a absolútny víťaz Film Festival European Cooperation Day 2016. Prináša svieže umelecké nápady, nové témy a hlbšie sociálne posolstvo. Jeho prirodzený režisérsky talent je kľúčový pri spájaní profesionálnych hercov so zahraničnými účinkujúcimi a s amatérskými modelmi. Jeho umelecký rukopis, cit pre detaily a gradáciu príbehu žne úspechy.

www.sharmantfilm.com 

Peter Bažík

Spevák, skladateľ, multiinštrumentalista a absolútny víťaz ČeskoSlovenského X-faktor 2014, zastáva rolu odborného garanta zvukovej stránky podujatia, na ktorej tvorbe sa aj osobne podieľa. Pod taktovkou GOLDEN ENTERTAINMENT takto vzniká hudba na mieru, ale aj rádiové spoty, ktoré Vás každoročne pozývajú na podujatie.

www.golden-entertainment.com 

Kontakt


SHARMANT s.r.o.
Vajnorská 10, Bratislava, Slovakia
email: show @ bodyart.sk

FB: @SHARMANTproduction