MY SME BODY ART SHOW

Produkčný tím má okolo 70 stálych členov a ešte mnohých ďalších pomocníkov, ktorí sa naprieč rokmi striedajú. Tento kolos ťahá vpred niekoľko skúsených a talentovaných osobností.


SHARMANT s.r.o.

Produkčný dom SHARMANT je na trhu od roku 2006. Počas doby svojej existencie zastrešoval produkciu mnohých korporátnych, umeleckých, súkromných aj verejných eventov rôznych veľkostí. Tvorba autorských projektov a prinášanie inovácií v segmente bolo vždy prioritou spoločnosti a preto s radosťou drží krídla aj nad
BODY ART SHOW.

Marta Gejdošová

Zakladateľka, producentka a šéfdizajnérka BODY ART SHOW. Je členkou prestížnej komunity "World Bodypainting Association" a prezidentkou Slovenskej Asociácie Bodypainterov. Pod jej vedením sa každoročne konajú aj majstrovstvá Slovenska v maľovaní na telo a okrem iného je majiteľkou salónu krásy SHARMANT studio kde zastáva rolu image maker-ky.


Michael Sharmant

Vstúpil do projektu BODY ART SHOW v roku 2016 a odvtedy udáva jeho smerovanie v roli scenáristu a režiséra. 
Od roku 2013 vedie svoju produkčnú spoločnosť na rovnakej pozícií a jeho audiovizuálne umenie žne úspechy naprieč kontinentom. 

Pavol Žifčák

Majiteľ a zakladateľ LASA - Live And Studio Acoustics s.r.o. a jeho tím sú dlhoročnou súčasťou prác spoločnosti SHARMANT. Na BODY ART SHOW osobne dozerá na realizáciu všetkých technických riešení zahŕňajúcich stage, zvuk, svetlá a efekty.

Peter Bažík

Spevák, skladateľ, multiinštrumentalista a absolútny víťaz Česko Slovenského X-faktoru, zastáva rolu odborného garanta zvukovej stránky podujatia, na ktorej tvorbe sa aj osobne podieľa. Pod taktovkou GOLDEN ENTERTAINMENT takto vzniká hudba na mieru, ale aj rádiové spoty, ktoré Vás každoročne pozývajú na podujatie.


Tešíme sa na osobné stretnutie s Vami na šiestom ročníku
BODY ART SHOW.