MINULÉ ROČNÍKY

2014
Rok, kedy to všetko začalo. Slovensko prvýkrát zažilo prehliadku umenia maľovania na telo s bohatým sprievodným programom.


2015
Druhý ročník sa uskutočnil v konferenčných priestoroch Hotela Bratislava. Prvýkrát sa k show pridávajú známe mená Slovenskej hereckej a muzikálovej scény ako Janko Slezák, Ady Hajdu, Janko Grešo, Martin Kaprálik, Andrea Karnasová a ďalší. 


2016
Vypredaná sála Hotela Pressburg hosťuje tretí ročník, ktorý svojim inovativním prístupom definuje segment a nastoluje trend v prezentácií umenia na pódiu. Podujatie prvýkrát obsahuje príbeh a z malieb sa stávajú postavy.  


2017
Štvrtý ročník síce pojednáva o časoch mýtov a legiend, ale jeho presah na súčasnosť je jasne badateľný. Podujatie sa presúva na divadelné dosky a doručuje posolstvo o dobrovoľne zotročenej civilizácií. K podujatiu sa prvýkrát pridáva víťaz československého X-faktoru, Peter Bažík.


2018
Piaty ročník opäť posúva hranice a prítomní diváci sa stávajú súčasťou strhujúcej cesty naprieč časom. Účinkovali: Sisa Sklovská, Martin Kaprálik, Janko Slezák, Lenka Machciníková, Peter Bažík a mnoho ďalších.


2019
Pripravujeme show, ktorá bude nastavovať zrkadlo správania dnešnej spoločnosti k svojmu okoliu, prírode a k nám samým. Efekty budú väčšie, maľby náročnejšie, pódium komplikovanejšie, účinkujúcich viac a emócie silnejšie ako nikdy predtým. 
Lístky v sieti ticketportal už čoskoro.

Každoročne sú posúvané hranice tejto show vždy väčším počtom účinkujúcich, komplexnejšou choreografiou, prepracovanejším stage dizajnom a náročnejšími maľbami bodypainterov. 

Telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu, predvedú publiku najlepší slovenskí a zahraniční bodypainteri pod vedením známej bodypainterky Marty Gejdošovej, prezidentky Slovenskej asociácie bodypainterov.