MINULÉ ROČNÍKY

2014
Rok, kedy to všetko začalo. Slovensko prvýkrát zažilo prehliadku umenia maľovania na telo s bohatým sprievodným programom.


2015
Druhý ročník sa uskutočnil v konferenčných priestoroch Hotela Bratislava. Prvýkrát sa k show pridávajú známe mená Slovenskej hereckej a muzikálovej scény ako Janko Slezák, Ady Hajdu, Janko Grešo, Martin Kaprálik, Andrea Karnasová a ďalší. 


2016
Vypredaná sála Hotela Pressburg hosťuje tretí ročník, ktorý svojim inovativním prístupom definuje segment a nastoluje trend v prezentácií umenia na pódiu. Podujatie prvýkrát obsahuje príbeh a z malieb sa stávajú postavy.  


2017
Štvrtý ročník síce pojednáva o časoch mýtov a legiend, ale jeho presah na súčasnosť je jasne badateľný. Podujatie sa presúva na divadelné dosky a doručuje posolstvo o dobrovoľne zotročenej civilizácií. K podujatiu sa prvýkrát pridáva víťaz československého X-faktoru, Peter Bažík.


2018
Piaty ročník opäť posúva hranice a prítomní diváci sa stávajú súčasťou strhujúcej cesty naprieč časom. Účinkovali: Sisa Sklovská, Martin Kaprálik, Janko Slezák, Lenka Machciníková, Peter Bažík a mnoho ďalších.


2019
Pripravujeme show, ktorá opäť posunie hranice nečakaného, či už väčším počtom účinkujúcich, komplexnejšou choreografiou, prepracovanejším stage dizajnom, hudbou na mieru a efektnejšími maľbami bodypainterov. 

Vizuálne pohladenie ale bude so sebou niesť aj hlbšie myšlienky, ktoré aktuálne hýbu spoločnosťou. Nastavíme zrkadlo nášmu správania ku svojmu okoliu, prírode i ku nám samým. Efekty budú väčšie, maľby výraznejšie, účinkujúcich viac a emócie silnejšie ako nikdy predtým.