Partneri BODY ART SHOW 2017

BODY ART SHOW 2017 podporujú: 

Privítame podporu aj iných reklamných a mediálnych partnerov, či už finančnú alebo nefinančnú. Kontaktujte nás Kontakt

Generálny reklamný partner BODY ART SHOW 2016

Generálnym partnerom podujatia 3. ročníka BODY ART SHOW 2016 bol GRAND HOTEL PRESSBURG****, Antolská 2, Bratislava - Petržalka.

Hotel leží na brehu jazera Draždiak a je ľahko dostupný MHD. Na veľkorysom pozemku je plno zelene, upravená záhrada s terasami a altánkom a pred hotelom je dostatok miesta na parkovanie zdarma.

Pre usporiadanie podujatia sme využijeli kongresové priestory hotela, ktoré i pri širokom pódiu pre show, poskytli dostatočnú kapacitu pre divákov. Okrem toho bol dostatok priestoru pre After párty s pohostením a k tomu aj potrebné zázemie pre vyše štyri desiatky účinkujúcich.

O kvalite hotelovej kuchyne, pod vedením šefkuchára Eduarda Varhaníka, sa hostia mohli presvedčiť na After párty.

Naši zahraniční účinkujúci a hostia využívali pohostinnosť a komfort 4**** hotelového ubytovania.  

Sme veľmi radi, že Generálnym reklamným partnerom BODY ART SHOW 2016 bol GRAND HOTEL PRESSBURG****, pretože v jednom partnerovi sme získali oporu a dôveru vo flexibilných a veľkorysých priestoroch, ubytovaní na úrovni, chutnom jedle a najmä v kvalitných službách.                                  www.hotelpressburg.sk

Reklamní partneri BODY ART SHOW 2016

HairCentrum

Veľkoobchod s vlasovou kozmetikou značky Matrix, Biolage, Loreál Proffesionall a exkluzívny distribútor značky Davines v SR.

METRO Cash & Carry Slovensko 

Dodávateľ čerstvých surovín pre prípravu pohostenia na After párty. Z kuchyne šéfkuchára Vojto Artz budú podávané rybacie špeciality. 

Banchem

Slovenský výrobca a distribútor čistiacich, dezinfekčných a špeciálnych prostriedkov, pre všetky oblasti hygieny a čistenia.

Ticketportal SK

Prevádzkovateľ webového portálu na predaj vstupeniek na kultúrne a športové akcie, ako i poskytovateľ informácií o kultúrnom dianí v rôznych regiónoch Slovenskej republiky.

Vinárstvo ELESKO

Vína špičkovej kvality vznikajúce spojením tradície, moderných technológií a hrozna z vlastných viníc v Malokarpatskej vinárskej oblasti. Výberové vína z produkcie ELESKO si vychutnáte na After párty.  

Divadlo Nová scéna

LOMBARDI Fashion House

Atraktívne a exkluzívne oblečenie pre ženy a mužov. Na svadbu, významné dni i bežný život. Kvalitné, módne, ale hlavne atraktívne. 

Creative line

Reklamná agentúra s kompletnou a kvalitnou prezentáciou v oblasti eventov, webových stránok, reklamných predmetov, od prvotného nápadu až po jeho realizáciu. 

Trade & Consult

Prenájom dekorácií, inventáru a párty stanov pre podujatia.

Busta.sk

Výtvarný ateliér - busty, sochy, odliatky tela, 3D kópie. 

Studioprint.sk

Komplexné služby v oblasti digitálnej tlače

Bortolami Collection 

Bratislavské módne štúdio predávajúce dámske aj pánske kožuchy a kožušinové doplnky značky Pellicceria Bortolami. Talianska kvalita a dizajn s 50 ročnou tradíciou.

LASA - Live And Studio Acoustics

Profesionálne technické zabezpečenie kultúrnych a spoločenských podujatí (ozvučenie, osvetlenie, pódia, záznam, videoprojekcia). 

ESSENS

Vývoj a výroba parfémov, kozmetiky a výživových doplnkov a ich predaj formou sieťového marketingu.

Boutique Hotel Hviezdoslav **** 

Boutique hotel pod Tatrami, v historickom centre Kežmarku, ocenený titulom HOST OF THE YEAR v tohtoročnej ankete Historických hotelov Európy a Luxury Boutique Hotel 2016 (country winner) v ankete World Luxury Hotel Award.

Mediálni partneri BODY ART SHOW 2016  


Rádio Rocková republika

Webnoviny.sk - spravodajský portál

VYDAVATEĽSTVO GK Invest

Milliard Sun magazín 


SITA, Slovenská tlačová agentúra

Online magazín pre odvážne ženy