Tlačová správa 2014

Tlačová správa Body Art Show 2014.

21.11.2014

Spoločnosť SHARMANT Production a Stredisko kultúry Bratislava-Nové Mesto privítali v piatok večer vzácnych hostí. Bodypainterov z celého Slovenska. Body Art Show, prvá akcia tohto druhu na Slovensku, mala obrovský úspech. Odborná aj laická verejnosť s úžasom sledovala unikátne predstavenie bodypainterov, maľujúcich nezvyčajné obrazy priamo na nahé telá krásnych modeliek.

Umenie zaznávané aj ospevované, telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu predviedli publiku najlepší slovenskí bodypainteri. Marta Gejdošová, Maya Urbanová, Anička Kružliaková, Tibor Vrtík a Ján Xavier Melíšek.

Pozvanie na prvú akciu tohto druhu na Slovensku, prijal aj vzácny hosť, predseda Svetovej asociácie bodypainterov Alex Barendregt.

Unikátna prehliadka, sľubujúca vzrušujúci zážitok splnila očakávania publika, aj samotných organizátorov. Jej spestrením bolo maľovanie tela modelky priamo pred zrakmi divákov.

Výnimočný večer obohatil aj originálny program. Vystúpenie tanečnej skupiny Latino Flash Miguela Méndeza, hudobnej skupiny Abscondo, predstavenie 16 násobného majstra sveta vo free style karate Davida Gavalca, unikátna svetelná LED show a sexi predstavenie umenia Pole Dance, ktoré predviedla Kristína Slováková. Súčasťou programu bola módna prehliadka mladej dizajnérky Karolíny Zálesňákovej v ktorej šatách sa predviedli aj herečka Zuzana Vačková a speváčka Marcela Molnárova so svojimi dcérami.

Večer plný farieb zameraný na krásu ľudského tela mal aj charitatívny rozmer. Umelci a organizátori sa výťažok z neho rozhodli venovať na ušľachtilý cieľ. Občianskemu združeniu na pomoc detskej onkológii v Bratislave.

Čerešničkou na torte tohto výnimočného večera bol krst bodypainting kalendára Marty Gejdošovej, ktorý pokrstil Alex Barendregt.

Prvý, mimoriadne úspešný, ročník slovenskej Body Art Show, je predzvesťou jeho ďalších pokračovaní.

Garantom podujatia BodyArt Show bola známa vizážistka Marta Gejdošová, majiteľka salónu krásy SHARMANT, ktorá sa bodypaintingu venuje už dlhšie a od roku 2011 je, ako jediná zo Slovenska, členom World Bodypainting Association.

Organizátorom podujatia bola produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o.. Tvorba a realizácia atraktívnych sprievodných programov pre spoločenské a firemné podujatia. www.sharmant.eu