Ako poďakovať klientom za celoročnú spoluprácu?

Poďakujte za celoročnú priazeň svojim zákazníkom a obchodným partnerom pozvaním na výnimočný spoločenský večer, ktorého bude Vaša spoločnosť reklamným partnerom. 

BODY ART SHOW 2016

Celovečerné kultúrno-spoločenské podujatie, plné hudby, spevu, tanca, zábavy, ale najmä krásnych bodypainting modelov oblečených do pestrých farieb a namaľovaných iba na túto príležitosť.

Prehliadka umenia maľovania na telo, na ktorej sa zúčastnia najlepší bodypainteri zo Slovenska a zahraničia. Uvidíte krásne telá zahalené do pestrých farieb, live painting, špeciálne efekty, spevácke a tanečné vystúpenia a módnu prehliadku, kde sa modelmi stanú známe herečky a herci z divadiel a televízie.

Bodypainterka Marta Gejdošová pokrstí nový Bodypainting kalendár 2017, z ktorého výťažok predaja pôjde na podporu prevencie ochorenia rakoviny prsníka, rovnako ako výťažok z celého podujatia.

Po predstavení sa koná after party s rautom. Môžete sa občerstviť pripraveným pohostením, porozprávať s účinkujúcimi, odfotiť s modelkami či venovať sa svojim hosťom. 

Pozvite klientov na kultúrne podujatie s večerou a drinkom.

Ako reklamný partner podujatia BODY ART SHOW 2016 bude logo Vašej firmy svietiť vedľa pódia počas celého večera, Váš banner bude pri Vašich stoloch na After párty.

Doprajete klientom pozitívny zážitok a ukážte sa v pozitívnom svetle. Pridajte sa k reprezentatívnemu eventu, podporte charitatívnu myšlienku a užite si After párty. Večer budete mať možnosť, pri dobrom pohostení a v neformálnej atmosfére, rozvíjať vzťah s klientmi a porozprávať sa o ďalšej spolupráci.

Jedlo, pitie a program. Exkluzívna dvojhodinová show, akú inde neuvidíte, večera pre všetkých hostí formou rautu, pitie, hudba a sprievodný program, to všetko je už v cene! All in.

Spojte príjemné s užitočným a navyše bez akýchkoľvek ďalších organizačných výdavkov a starostí.  Tretí ročník eventu BODY ART SHOW 2016 máme pripravený. Stačí sa len zúčastniť.

Cenové podmienky

Máme tri rôzne úrovne partnerstva, odstupňované podľa výšky finančnej účasti na podujatí. Možnosti reklamného partnerstva nájdete na Podmienky partnerstva BODY ART SHOW

Napríklad. Pri reklamnom partnerstve v hodnote 1000 € a zakúpení 50 ks lístkov pre Vašich klientov Vás takéto poďakovanie jednému klientovi bude stáť iba 38 €. A to bez žiadnych starostí a ďalších výdavkov na Vašej strane.

Máte dobrých klientov, ktorí za to stoja? 

Ozvite sa nám čo najskôr. Kapacita miest je obmedzená.  Kontakt organizátor