Bodypainting Fashion Show

Foto Ramon Leško
Foto Ramon Leško

Je nezvyčajná módna prehliadka, ktorá spája krásne módne odevy a maľbu na telo.  

V našej fashion show uvidité atraktívne dámske odevy z dielne módnej návrhárky Rebeccy Justh. Pánsku módu budú zastupovať luxusné odevy z módneho domu LOMBARDI Fashion House.

Ako modeli, čiastočne oblečení a čiastočne pomaľovaní, sa predvedú známe osobnosti slovenského showbiznisu: Erika Barkolová, Juraj Bača, Peter Bažík, Andrea Benická, Natália Hatalová, Patrik Herman, Martin Kaprálik, Michaela Kapráliková, Norika Krchňáková, Matúš Krnčok, Milo Kráľ, Gregor Miler, Marcela Molnárová, Mirka Ondrejčíková, Mirka Partlová, Thomas Puskailer, Dominika Richterová, Ján Slezák, Andrea Šprochová.

Rebecca Justh je etablovavaná slovenská dizajnérka, ktorá šije všetky svoje modely výlučne sama a každý jeden je originál. Jej modely sú ľúbivých tvarov, z kvalitných drahých materiálov a najmä plné pestrých farieb. Rebecca sa rada zúčastňuje exkluzívnych módnych prehliadok, ako napríklad Bratislavské módne dni či Trenčín mesto módy.  Veľký úspech zožala jej kolekcia na tohtoročnom New York Fashion Week v rámci Couture Fashion Week v Crowne Plaza Times Square na Manhattane.  Do New Yorku priniesla najnovšie outfity vytvorených unikátnym spojením skla a hodvábu. Svojou originálnou tvorbou priťahuje nevšedný záujem a jej prehliadky vyvolávajú vášnivé diskusie. Modely z  New Yorku budete vidieť aj na BODY ART SHOW.  

Foto Ramon Leško
Foto Ramon Leško
Foto Ramon Leško
Foto Ramon Leško
Foto Ivan Medveď
Foto Ivan Medveď

LOMBARDI Fashion House ponúka exkluzívne odevy značky LOMBARDI ale aj taliansku a škandinávsku módu. Obrovský výber svadobných oblekov a voľnočasovej módy, odevných doplnkov. Pre náročných zákazníkov ponúka aj Individual Tailoring - individuálne krajčírstvo. V LOMBARDI obliekajú svojich zákazníkov tak, aby boli štýlovo a vkusne oblečení, ale hlavne, aby sa cítili vynikajúco.

LOMBARDI Fashion House oblieka mnohé známe osobnosti slovenského ale i českého showbiznisu. 

Značka LOMBARDI je už 3 roky súčasťou podujatia BODY ART SHOW.