PRESS

Tlačová správa BODY ART SHOW 2016 po akcii

20.11.2016

Bratislava hýrila v piatok večer farbami. Jedinečná show prekonala očakávania divákov aj organizátorov.

Unikátnu prehliadku brilantného majstrovstva obliekania ľudských tiel do farieb, zažilo publikum na tretej slovenskej BODY ART SHOW 2016.

Grand Hotel Pressburg hostil viac ako tristo nadšených divákov a tých najlepších bodypainterov zo Slovenska aj zo zahraničia. Odborná i laická verejnosť s úžasom sledovala neopakovateľné predstavenie umelcov maľujúcich nezvyčajné obrazy priamo na nahé telá krásnych modeliek.

Netradičné umenie bodypaintingu oblieka ľudské telá do farieb. K prvým pokusom o bodypainting prišlo už v prvej polovici minulého storočia, skutočný rozkvet ale zažilo až v 90. rokoch 20. storočia. Bodypainting je v dnešnom svete zábavou a umením súčasne, ktoré jeho tvorcovia doviedli do dokonalosti. Zdobenie tela maľbami sa neodmysliteľne spája s nahotou a práve tá dodáva tomuto majstrovstvu špecifickú príchuť. Žiadne iné dielo nedokáže tak provokovať a zároveň tak očariť, ako krásne krivky zahalené iba do farieb.

Umenie zaznávané aj ospevované, telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu z ríše Fantázie predviedli publiku bodypainteri - Marta Gejdošová, Maya Urbanová, Anička Kružliaková, Viktória Hádovská, Zuzana Botková, Nadja Hluchovsky, Tibor Vrtík, Ján Xavier Melíšek a Ivan Gaštanko Planka, asistentky Mária Behilová, Jana Kubányiová, Miroslava Švecová. Sála zaplnená do posledného miesta sledovala ich profesionálne namaľované a predvedené diela, v príbehoch plných farieb a emócií, so zatajeným dychom.

Výnimočný večer obohatil aj originálny program. Maľovanie modela priamo pred zrakmi divákov, unikátna bodypainting UV show s Kristínou Slovákovou, ukážka z muzikálu Mačky Divadla Nová Scéna - Romana Orlická, Ján Džonald Minárik a Natalia Hatalová, spevácke vystúpenie Patrika Vyskočila, Natálie Hatalovej, Marcely Molnárovej a Alberta Herreru, dievčenskej skupiny Girls from the Moon či vystúpenie Latino tanečné duo Hector Loco a Diablita. Súčasťou programu bola aj módna prehliadka módneho domu Lombardi Fashion House a Bortolami Collection. V úlohách modeliek a modelov sa objavili známi slovenskí herci, speváci, moderátori a televízni redaktori /Patrik Vyskočil, Martin Šmahel, Noro Meszároš, Milo Kráľ, Sáva Popovič, Patrik Herman, Dávid Bílek, René Štúr, Hugo Drien, Marcus Drien, Marcela Molnárová, Marika Studeničová, Zuzka Vačková, Michaela Kapráliková, Andrea Karnasová, Mirka Ondrejčíková, Jarmila Kováčová, Nora Krchňáková a Karin Majtánová/, ktorí sa rozhodli svojou účasť podporiť charitatívny rozmer celej akcie. Večerom sprevádzala prítomných hostí moderátorka Andrea Paulinyová.

Čerešničkou na torte tohto výnimočného podujatia bol krst bodypainting kalendára pre rok 2017 bodypainterky Marty Gejdošovej, za účasti krstného otca, prezidenta Svetovej asociácie bodypainterov - Alexa Barendregta. Výťažok z jeho predaja darujú organizátori neinvestičnému fondu Ružová stužka, ktorý sa venuje vzdelávaniu a podpore prevencie v oblasti rakoviny prsníka.

Vysoká úroveň podujatia, jedinečné vystúpenia bodypainterov, spokojní hostia, aj organizátori sú prísľubom ďalších ročníkov skvelej show.

Garantom podujatia BODY ART SHOW 2016 bola známa vizážistka Marta Gejdošová, majiteľka salónu krásy SHARMANT, majsterka Slovenska v maľovaní na telo BodyArt, ktorá sa bodypaintingu venuje už 10 rokov a od roku 2011 je členkou World Bodypainting Association.

Podujatie zorganizovala produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o.. Tvorba a realizácia atraktívnych sprievodných programov pre spoločenské a firemné podujatia. www.sharmant.eu

Kontakt:  Lic. Marta Gejdošová, Tel.: 0905 396 689, marta@sharmant.sk

               Miroslav Gejdoš, konateľ SHARMANT s.r.o., Tel.: 0908 626 869, gejdos@sharmant.eu

Tlačová správa 3 dni pred podujatím 

( 15.11.2016 )

BODY ART SHOW 2016 - exhibičná prehliadka bodypaintingu už tento piatok!

Už tento piatok, 18. novembra, sa v Grand Hotel Pressburg**** v Bratislave uskutoční 3. ročník podujatia BODY ART SHOW.

Fenomenálna prehliadku netradičného umenia bodypaintingu sprostredkujú divákom najlepší bodypainteri zo Slovenska i zo zahraničia. Exhibíciu umenia maľovania na telo doplnia spevácke a tanečné vystúpenia. V netradičných úlohách modelov a modeliek sa predstavia známe osobnosti slovenského showbiznisu.

Podujatie BODY ART SHOW 2016 bude výnimočné aj tým, že večer bude pokračovať pre všetkých účastníkov veľkou After párty s rautom, s vyberaným jedlom a lahodnými vínami Elesko, ako aj s fotením sa s modelkami. O zábavu sa postará majster kúziel Peter Šesták a kapela Polemic. Lístky All Inclusive na Show a After párty a zakúpite v sieti TICKETPORTAL.

Fotogaléria z podujatia BODY ART SHOW 2016 (foto Jana Plevová)

Tlačová správa pred podujatím

( 24.10.2016 ) 

BODY ART SHOW 2016 - exhibičná prehliadka umenia maľovania na telo.

Bratislava už čoskoro zažije veľkolepú prehliadku unikátneho umenia maľovania na ľudské telo so sprievodným programom, charitatívnym rozmerom a kolosálnou After párty.

V piatok 18. novembra 2016 večer sa v Grand Hotel Pressburg**** v Bratislave - Petržalke pred zrakmi divákov odohrá jedinečná show umenia zaznávaného aj ospevovaného, ktoré oblieka ľudské telá do farieb. Telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu predvedú publiku najlepší slovenskí a zahraniční bodypainteri pod vedením známej bodypainterky, majsterky Slovenska v maľovaní na telo, členky Svetovej asociácie bodypainterov WBA - Marty Gejdošovej.

Desiatka bodypainterov bude od rána maľovať svoje diela iba pre tento večer. Medzi modelmi sa objavia aj herci z muzikálu Mačky z Divadla Nová Scéna.

Súčasťou jedinečnej exhibície, zameranej na dokonalú harmóniu ľudského tela a umeleckej maľby, bude aj módna prehliadka LOMBARDI Fashion House a talianskych kožuchov Bortolami Collection, ktorú predvedú známe tváre showbiznisu, ako Patrik Herman, Otto Weiter, Noro Meszároš, Patrik Vyskočil, Dárius Kočí, členovia skupiny Polemic, Sáva Popovič, Tomáš Bezdeda, Michaela Kapráliková, Zuzana Vačková, Erika Barkolová, Andrea Karnasová, Karin Majtánová, Mirka Ondrejčiková, Nora Krchňaková, Marika Studeničová, Jarmila Kováčová, Andrea Fisher. Show doplnia aj spevácke vystúpenia Natálie Hatalovej, Patrika Vyskočila, Dáriusa Kočího, Marcelly Molnárovej s Albertom Herrerom, Tomáša Bezdedu. Okrem toho sa môže publikum tešiť na tanečné vystúpenie skupiny Latino Flash Miguela Méndeza a strhujúcu svetelnú show Kristíny Slovákovej. Večerom vás bude sprevádzať moderátorka a redaktorka TV Markíza - Andrea Paulinyová.

Vyvrcholením podujatia bude slávnostný krst jedinečného Bodypainting kalendára 2017 autorky Marty Gejdošovej, ktorého krstným otcom sa stane prezident World Bodypainting Association - Alex Barendregt. Výťažok z predaja Bodypainting kalendára 2017 ako aj z celej akcie organizátori venujú na charitatívny účel organizácii Ružová stužka n.f. na podporu prevencie onkologického ochorenia, rakoviny prsníka.

Príjemným zakončením akcie bude veľkolepá After party za účastí všetkých účinkujúcich s možnosťou odfotografovať sa s namaľovanými modelkami. Pre všetkých hostí bude pripravené bohaté rautové občerstvenie, doplnené výberovými vínami z produkcie vinárstva ELESKO. Gastronomickým zážitkom bude pečené prasiatko a rybacie špeciality z kuchyne šéfkuchára Vojta Arzta. O zábavu sa postará kapela Polemic, dievčenská skupina Girls from the moon a majster kúziel Peter Šesták.

Nenechajte si preto ujsť tento výnimočný večer. Užite si program na vysokej spoločenskej a umeleckej úrovni. O všetko je postarané, stačí len prísť. Svojou účasťou podporíte dobrú vec.

Lístky All inclusive (v cene Bodypainting show + Afterparty s rautovým občerstvením) zakúpite v sieti TICKETPORTAL.

---------------

Organizátorom podujatia BODY ART SHOW 2016 je produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o.. BODY ART SHOW 2016 je jediným podujatím svojho druhu na Slovensku a tento rok sa koná už po tretíkrát. Doteraz bolo táto akcia určená iba odbornej verejnosti, zástupcom eventových agentúr a novinárom. Po prvýkrát však bude mať možnosť i laická verejnosť zúčastniť sa tejto jedinečnej show, zakúpiť si lístky (TICKETPORTAL) a zažiť na vlastnej koži fascinujúcu show plnú krásy, pestrých farieb a pozitívnych emócií.

Cieľom eventu BODY ART SHOW je predstaviť verejnosti "novodobé umenie" bodypaintingu, jeho krásu a vznešenosť, ukázať možnosti jeho uplatnenia v umeleckom a zábavnom priemysle, podporiť umelcov - bodypainterov a v neposlednom rade pomôcť aj dobrej veci, finančne podporiť prevenciu onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Odborným garantom podujatia BODY ART SHOW 2016 je známa vizážistka Marta Gejdošová, majiteľka salónu krásy SHARMANT, ktorá sa bodypaintingu venuje už 10 rokov. Je aktuálnou Majsterkou Slovenska v maľovaní na telo BodyArt a od roku 2011 členkou prestížnej World Bodypainting Association.

----------------

Web stránka podujatia: www.bodyartshow.sk

Facebook event: BODY ART SHOW 2016 www.facebook.com/events/331030727287136

Kontakt:   Marta Gejdošová, Tel.: 0905 39 66 89, email: marta@sharmant.sk

                 Miroslav Gejdoš, produkcia, Tel.: 0908 62 68 69, E-mail: produkcia@sharmant.eu

Fotogaléria BODY ART SHOW 2016 pred podujatím

Ilustračné fotky v plnom rozlíšení na stiahnutie